Yeni Bir Webmaster Sitesi

Türkiye’de  webmaster kullanıcılara yönelik pek çok web sitesi mevcut . Bunlardan bir kaçını r10 , w-s , iyinet … olarak söyleyebiliriz.

Bu haberimizde ise sizlere çok yeni bir webmaster sitesini tanıtacağız. Bu sitenin ismini ilginç bulabilirsiniz. Çünkü bu sitenin adı ” google.gen.tr  ”  evet yanlış duymadınız ismi gerçekten bu. Bu siteye girdiğinizde sizi tipik bir seo analizi bölümü karşılıyor. Sol üst köşeden de forum sitesine girebiliyorsunuz ” google.gen.tr/forum ”

Forum bölümlerinde ise sıradışı bir şeyler göze çarpmıyor.  Bilindik bölümlerden olan grafik-tasarım,blog,facebook,google  bölümleri bu forumda da var. Henüz çok yeni olduğundan içersindeki konular oldukça az. Umuyoruz ki zamanla site kurucusu ve yanındaki moderatörler siteyi iyi yerlere getirecek.

Kendi Düşüncem : Bence bu webmaster sitesini diğerlerinden farklı kılan en önemli şey tamamen “Google” taraftarı olması. r10 ‘da google fan formu ancak google.gen.tr temasında bile google’dan izler barındırıyor. Sitenin potansiyeli yüksek görünüyor ancak gelecekte ne olacağını zaman gösterecek

Site: http://www.google.gen.tr/forum

 

Not:  google.gen.tr’yi tanıtım amaçlı bir yazıdır. Ulakofis ile bir bağlantısı yoktur.


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48
Comments
  1. Yazıdaki sitenin forum kısmı deaktif hale gelmiş. Ancak google.gen.tr domaini üzerinden sitelerinizi analiz edebilirsiniz.

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: