Ulakofis.com Forum Rank Yarışması Başladı

rankyarisma
Forum sitemizi biraz daha aktifleştirmek için ufak ufak girişimlerimize başladık. İlk işimiz de Rank Yarışması başlatmak oldu.

Photoshop ‘tan anlıyor musunuz ? Tasarım meraklısı mısınız ? Tam size göre bir yarışmamız var.

Forum yetkilileri için rütbelerin görünümü önemlidir. Onlara şevk verir ve yükselme arzularını arttırır. Ayrıca üyelerin göz zevkine hitap eder.  Başlattığımız yarışma da bu amaca yönelik “Rank“ları bulmak katılımcıları ödüllendirmek bizim işimiz.

Yarışmamızın diğer rank yarışmalarından farkı şu ki bitmiyor! Her ay periyodik olarak tekrar ediyor. Her ayın ödülleri de değişiyor, artıyor.  Henüz ödülleri küçük başlattık ki yavaş yavaş arttırabilelim. Belki ilerleyen dönemlerde Ödülü Paypal’dan ödeme yaparak bile verebiliriz.

  Ulakofis.com Forumu henüz sessiz ; ancak bu fırtına öncesi sessizlik misali , zamanı geldiğinde herkes sesini duyacak. Şimdiden bu platformda yer almak için lütfen yarışmamıza katılın ve tanıdıklarınıza haber verin.

Yarışma Kuralları İçin Tıklayın: Yarışma Kuralları

Mayıs Ayı Ödülleri İçin Tıklayın :  Yarışma Ödülleri

 

Bütün katılımcılara başarılar dilerim…


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: