Haftanın Tavsiye Web Sitesi [ 4. Bölüm ] [teknoseyir.com]

Bu hafta sizlere benim en çok sevdiğim sitelerden birini tanıtacağım.  Bu site daha önceki haftalar tanıttığımız sitelere göre daha büyük ve bilindik bir site.  Teknoloji tutkunlarının mutlaka bu siteyi takip etmesini öneriyoruz. Evet tanıtıma başlıyoruz….

Teknoseyir.com  , diğer teknoloji sitelerine benzemiyor. Normalde teknoloji ve internet konulu siteler paylaşımlarını yazılı olarak yaparlar ; ama TeknoSeyir ‘de bu durum farklı. Onlar , farklı kategorilerde teknolojiye dair tüm paylaşımlarını Video olarak paylaşıyorlar. Pazar günleri hariç günde ortalama 10 veya 20 dakikalık bir sohbet yapan teknoseyir ekibi bu sohbetlerini video olarak sitede yayınlıyor. Önceleri günde 1 video kuralına sadık kalan Teknoseyir , geçtiğimiz günlerde Android Özel ve Sandisk SSD bölümlerini açmasıyla bu sistemi değiştirdi. Artık normal teknoseyir videolarının yanında bu yeni iki bölüm için de birer video yayınlamaya başladılar. Tabi bu bölümlerdeki videoları teknoseyir bölümündeki videolara nazaran biraz daha kısa. Toplamda günde 3 video ile izleyenleri bilgilendiriyorlar. Cumartesi günleri “Haftanın Gündem Değerlendirmesi”  sesli yayınını paylaşıyorlar. Pazar günleri ise bir mola veriliyor.

Teknoseyir’de yer alan kişilerin kimler olduğunu merak ediyorsanız işte karşınızda  teknoseyir ekibi  

İyi Seyirler…

Not: Yukarıda tanıtımı yapılan siteyi tamamen kendi isteğim doğrultusunda seçtim. Hiç bir çıkar vb. amaç güdülmemekte. Sadece okuyuculara yararlı olabilmek adına siteler önermekteyim.

Haftanın tavsiye web sitesi bölümünde kendi siteniz olsun istiyorsanız bizimle iletişime geçin.


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: