Now You See Me ( Sihirbazlar Çetesi )

NowYou         Bu gün pek elimizi sürmediğimiz bir kategoriye bulaşmak niyetindeyiz. Sizlere bir sinema filminden bahsedeceğim ve çok beğeneceğinizi umuyorum. İşte ” Now You See Me ”  !

Türkiye’de “Sihirbazlar Çetesi” adıyla çıkması beklenen bu yapım 31 Mayıs 2013 tarihinde sinemalarda yerini alacak. Fragmanına bakılırsa oldukça kaliteli bir yapım olmuş. Oyuncuların çoğu tanıdık simalar. Özellikle de Jesse Eisenberg ‘i hemen hemen herkes tanır.  Hatırlayamayanlar için söyleyelim. Kendisi “The Social Network” filminde başrol “Mark Zuckerberg” rolünü oynamıştı.

Sihirbazlar Çetesi henüz yayınlanmadığı için net bir yorum yapmak güç ; ancak görünen o ki bizleri harika olduğu konusunda şaşırtmayacak. Daha yayınlanmadan bu yazıyı yazmamın sebebi , sinemada güzel film seçme problemi yaşayan kişilere bir yol göstermek. Film 31 Mayıs’ta gösterime girecek. Yani öğrenciler 14 Haziran’da karnelerini alınca sinemada bu filme gidebilirler.

Anladığımız kadarıyla bu filmde hilesi olmayan sihir numaraları yapabilen kişiler  ve bunların peşinde olan ajanlar var. Biraz fantastik biraz bilimkurgu biraz da gizem barındıran bu aksiyon dolu macerayı mutlaka izleyin. İyi Seyirler…

İşte Now You See Me ( Sihirbazlar Çetesi ) Fragmanı :

Bir Cevap Yazın