Microsoft Mathematics ‘in Muhteşem Özelliklerine Göz atalım

mathematics  Microsoft Mathematics aslında yeni bir şey değil . Microsoft’un öğrenciler ve öğretmenler için sunduğu bu gelişmiş programı çok çeşitli amaçlarda kullanabilirsiniz.

Pek çok gelişmiş hesap makinesi  Türev ve İntegral almak gibi bir takım fonksiyonları gerçekleştiremez ; Ancak Microsoft’un bu programı ile tüm bunları ve daha fazlasını yapabilirsiniz. Dokunmatik ekran kullanan kişiler için çizerek  işlem yapma özelliği de mevcut.

Yapmış olduğunuz işlemleri kayıt altına alıp daha sonra inceleyebilirsiniz. 2 Boyutlu veya 3 boyutlu kordinat sistemlerinde grafikler çizebilirsiniz.  Microsoft yine çok başarılı bir program hazırlamış. Unutmadan belirtelim ki bu program profesyonel çalışmalarda (mühendisliklerde vs.) kullanılmak için değil ; öğrenci ve öğretmenler için hazırlanmıştır. Yani üst düzey çalışmalarda farklı programlara başvurulmalıdır.

 

Sözü fazla uzatmadan Microsoft Mathematics’i indirmek isteyenler için Resmi İNDİRME BAĞLANTISI : Tıklayın.

 

 


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: