E-mail Marketing’de Yeni İsim : ” PeenMail “

E-mail marketing alanına girmeye hazırlanan yepyeni bir ismi duymaya hazır olun. Bu sistem size bildiğiniz e-mail marketing sitelerinden çok farklı bir deneyim sunacak. 

Peenmail , düzenlediği ücretli yarışmalar ve çekilişlerle daha sistem hizmete girmeden adını fazlasıyla duyurdu. e-mail marketing nedir  sorusunun cevabı oldukça uzundur ; ancak size kısa bir tanımını verebiliriz. E-mail marketing  , ” Hedef kitlenize ürünlerinizle ilgili fırsatları , yenilikleri , haberleri e-mail yoluyla ulaştırmaktır. ” Bu yöntem sıradan internet reklamlarından çok daha etkilidir. Çünkü bir sitedeki reklamları çoğu insan sıkıcı bulur ve tıklamaktan hoşlanmaz. E-mail marketing ise kişinin kendisini özel hissetmesini sağlar ve çok daha fazla verimi düşük maliyetle ortaya çıkarır. e-mail marketing Türkiye‘de belirli bir yere sahip olsa da internet alanında gelişmiş diğer ülkelerde olduğu kadar öneme sahip değil. Peenmail’in digital pazarlama vizyonu sayesinde bir kaç yıl içinde Türkiye’de de e-mail marketing , diğer ülkelerde olduğu gibi ciddi bir büyüklüğe ulaşabilir. Tabi bunu zaman gösterecek  Peenmail’in beklenen büyük açılışı 22 gün sonra gerçekleşecek. Bu açılışı kaçırmamak için hemen Peenmail‘in sitesinden yerinizi ayırtın.

 


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: