İTÜ Yazılım Maratonu 2014 Geliyor

header01

Yazılım konusunda ne kadar iyisiniz ? Sorunlar karşısında algoritma geliştirme ve bunu koda dökme becerinize güveniyor musunuz ? Tüm bu yeteneklerinizi sınayıp ödül kazanmak için katılabileceğiniz çok güzel bir etkinlik var. İTÜ Yazılım Maratonu ’14 !

Bu yıl ikincisi düzenlenecek olan İTÜ IEEE Yazılım Maratonu ’14  yetenekli genç coderları bir araya getirip kıyasıya rekabete sokuyor. Algoritma becerisi en iyi ve en hızlı olanın kazanacağı bu yarışta ödüller de olacak. Tabi her şeyden önce yarışmaya başvurmanız ve online ön elemeyi geçmeniz lazım. Takımınızı hazırlayın zaman daralıyor. Son başvuru tarihi 13 Nisan .

Ön elemeyi geçen 10 finalist takımı İTÜ’de özel olarak ayarlanmış sınıflarda final etabı için  yerlerini alacak. 26 Nisan’da gerçekleştireceğimiz final etabını başarıyla tamamlayan ilk 3 Takımı bir birinden harika ödüller bekliyor olacak.

Yarışma hakkında daha fazla detaya ulaşmak ve BAŞVURU yapmak için İTÜ Yazılım Maratonu’nun Resmi Web Sayfasını ziyaret edebilirsiniz. Link:  http://www.ituym.com/


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: