Haftanın Tavsiye Web Sitesi [ Oblogi.com ]

oblogi       Bu haftanın web sitesinde henüz açılmamış bir web siteyi seçtik. O kadar iyi görünüyordu ki site açılmadan kaydınızı yapın diye şimdiden bahsetmek istedik. Oblogi uzun soluklu bir yerli proje. Merak edenler devamını okuyabilir…

 

Oblogi 2012’nin Ağustos ayında duyurulan ve bir anda herkesin merakla “nedir bu” sorusunu yönelttiği bir girişimdir. Genel olarak bir sosyal ağ olma amacı taşıyan Oblogi aslında çok daha fazlası olmayı hedefliyor. 1 Sosyal Medya Ajansı tarafından hayata geçirilen bu proje henüz sadece ön kayıt alıyor. Ayrıca O-team adını verdikleri bir ekip ile sistemi güçlendiriyorlar.

Oblogi ‘de O-Commerce adı verilen bir servis sayesinde firmalarla anlaşarak ürünlerini tanıtan yazılar yazabilir ve gelir elde edebilirsiniz. O-Lance adlı sistemi ise hizmet sektörü için hazırlanmış freelance veritabanı sağlamakta. Bunlar gibi daha bir çok yenilikçi sistemi bir sosyal ağ çatısı altında entegre ederek hayatımıza sokmayı planlıyorlar.

Oblogi ilk duyurulduğu haftalarda çok popülerdi . Her sitede konuşuluyor , her programda dillendiriliyordu. Fakat uzun bekleyiş insanları sıkmış olacak ki artık fazla bahsedilmiyor. Fakat biz biliyoruz ki şu an bir ekip bu yerli projenin hayata geçmesi için ter döküyor. Bu umut verici girişim ile Türkiye’den de gerçekten başarılı girişimler çıkabildiğini görmeyi isteriz. Beta süreci için alımlar başladı mı bilmiyorum. Umarım en kısa zamanda az bir kesime bile olsa sistemi aktif ederler. Aksi taktirde insanların eski hevesi kalmayabilir.

Oblogi hakkında daha fazla bilgi edinmek ve site açılmadan kendinize üyelik almak için bu adrese tıklamanız yeterli.

 

Not: Haftanın Tavsiye Web Siteleri kategorimizde sitenizi görmek isterseniz , bizimle iletişime geçin. Bu kategori ücretli değildir. Sadece gerçekten tavsiye edilir nitelikteki sitelere yer vermekteyiz.

Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: