Haftanın Tavsiye Web Sitesi [ 3. Bölüm ] [Bloglobi.com]

Haftanın Tavsiye Web Siteleri , 3. bölümü ile karşınızda. Bu hafta sizlere bloglobi.com ‘u tavsiye ediyoruz. Sitenin amacının ne olduğu , içinde sizi nelerin beklediğini görmek için yazımızın tamamını okuyunuz.

Bloglobi.com  , Yazı yazarak para kazanmanızı sağlayacak bir sisteme sahip. Bu sisteme göre basitçe anlatacak olursak , aklınıza gelebilecek her konuda bilginiz dahilinde ortalama bir makale yazıp bu siteye gönderiyorsunuz. Site editörleri yazınızı inceliyor ve uygun görürlerse onay veriyor. Onaylandıktan sonraki zamanlarda yazınız bloglobi.com adresinde yayınlıyor. Altında da adınız yazıyor yani o yazının size ait olduğu biliniyor. Üstelik yazınızın değerine göre site yetkilileri belirli bir puan veriyor. Bu puanlara göre makalenize karşılık hesabınıza bir miktar para aktarılıyor. Hesabınızda en az 20 TL bulunduktan sonra dilerseniz banka hesabınıza parayı çekebilirsiniz.

Bu arada şunu da belirtelim. Göndereceğiniz her makale sizin tarafınızdan yazılmış olmalı. Kopyala – Yapıştır makaleler kabul edilmiyor. Ekstradan resimlerle makalenizi desteklerseniz daha fazla puan alabilirsiniz.  Deneme amaçlı ben bloglobi.com için özgün bir makale yazıp yolladım. Bir iki gün içinde onaylandı ve hesabıma 1.5 TL eklendi. Eğer daha iyi ve etkili yazsaydım belki bu daha yüksek bir rakam olabilirdi.

Yazı yazmayı seviyorsanız ve bu yeteneğinizi paraya dönüştürmek istiyorsanız vakit kaybetmeden bu sistemi denemenizi öneririm. 20 TL ‘ye ulaştıktan sonra “paramı alamadım” şeklinde olumsuz bir yorum görmedim. İnşallah görmeyiz de…

Yazı yazarak para kazanmaya başlamak için bu linke tıklamalısınız: http://bloglobi.net/content.php

Yazılmış yazıları görmek ve bilgi edinmek için bu linke tıklayın: http://www.bloglobi.com/

 

Bir sonraki haftanın web sitesinde kendi sitenizin tanıtılmasını istiyorsanız admin[at]ulakofis.com adresine detaylı bir e-mail göndermelisiniz….


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: