Haftanın Tavsiye Web Sitesi [ 6. Bölüm ] [hituyekazan.net]

 

Hit kazanmak ister misiniz ? Facebook beğeni ya da Google +1 Arttırmak istemez misiniz ?  6. olarak yazdığımız bu tavsiyemizde sizlere hituyekazan.net ‘ten bahsedeceğiz. Detaylar için yazımızı okuyabilirsiniz.

Site trafiğini arttırmanın ve reklamını yapmanın en iyi yollarından biri sitenizi hit getiren sistemlere eklemek. Bunu pek çok webmaster bilir. Özellikle trafiği arttırmak reklam alım satım sürecinde kaale alınan Alexa sıralamanızı etkiler.  Yabancı sitelerde bu amaca yönelik pek çok sistem var. En bilindik olanı ise addmefast.com diyebiliriz. Yerli siteler ne yazık ki bu derece gelişmiş değil.

Hituyekazan.net ‘i   bu amaca yönelik yerli siteler içinde ihtiyacı en iyi karşılayan site olarak görüyorum. Özellikle hit getirisi çok ideal. Yani aşırı büyük sitelerde bir anda 100 kişi girip bitiyor ve günün geri kalanı boş geçiyor. Çok Küçük siteler ise günde 1-2 hit getirebilir. Bu yüzden hituyekazan.net favorim. Elbette bu site de her sitede olduğu gibi kredi mantığı ile çalışıyor. Google+1 , Facebook beğeni , site sörf , gibi çalışmalar yaparak kredi kazanabilir ve bu kredilerinizi dilediğiniz amaca yönelik kullanabilirsiniz.

Ayrıca hituyekazan.net size başka sitelere reklam verme şansı sunuyor. Ek olarak siz de hituyekazan.net reklamlarını kendi sitenizde yayınlayarak da kredi elde edebilirsiniz.  Bununla da bitmiyor ve Hituyekazan.net’in Toplist’ine kendi sitenizi ekleme şansınız var.

Google + 1 işlevi ne yazık ki yabancı sitelerden tutun da yerli sitelere kadar her yerde sorunlu. Sorundan kastım şu : Google +1 veren kişi bir süre sonra +1’i geri çekiyor. Mesela addmefast kullanırken +60 Google+1 almıştım ; fakat 3 gün sonra tamamı geri çekti ve benim kredim çoktan gitmişti.  Bu gibi şeyler her sitede olabilir. Bu yüzden size özellikle Sitenize Hit alma konusunda kullanmanızı tavsiye ederim.

 

 

Not: Tavsiye web siteleri kategorimiz sizlere faydalı olmayı amaçlar. Tavsiye ettiğimiz sitelerden hiç bir kazancımız yoktur.

 


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: