Haftanın Tavsiye Web Sitesi [ 5. Bölüm ] [sosyalmedya.co]

Tavsiye web siteleri bölümümüzün beşincisini yayınlıyoruz. Bu hafta sizlere Sosyalmedya.co sitesini önereceğiz. Detaylı bilgiler yazımızın devamında…

Geçtiğimiz hafta boyunca bu sitedeki haberleri takip ettim ve gerçekten sosyal medya ile ilgili haberleri çok hızlı ve doğru bir şekilde öğrenebildim.  Üstelik sitenin tasarımını çok beğendim. Modern internet dünyasına uygun bir biçimde tasarlanmış.  Dilerseniz yazrlık başvurusu da yapabilirsiniz. Ayrıca bu web sitesinin kendi Google Chrome Uygulaması da var. Çok hızlı bir şekilde siteye ulaşmamı sağlıyor. Özellikle sitedeki yayınların güncel olması büyük bir artı. Günde ortalama 6-7 haber yayınlayan sitenin yazarları da haberleri sunma konusunda başarılı diyebilirim.

Belli aralıklarla sitede sayfaların yenilenmesi dışında tüm yönleriyle harika bir site olduğunu söyleyebilirim. O sayfa yenilemeleri de rahatsız edici sıklıkta olmadığı için büyük bir kayıp sayılmaz. Kısaca takip etmenizi önereceğim bir site.

Siteye Ulaşmak İçin TIKLAYIN

 

Not: Tavsiye ettiğimiz sitelerin hiç birinden ücret , avantaj , hediye vs. alınmamıştır. Tamamen okuyuculara faydalı olabilmek adına bu siteler sunulmaktadır. Bazı tavsiye ettiğimiz sitelerin tavsiye edildiğinden haberleri bile yoktur. 


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: