Google I/O 2013

googleio

google io

 

Her sene Google tarafından düzenlenen I/O Etkinliği  bu yıl 15 Mayıs‘ta gerçekleşecek. Geçen seneki etkinliğinde Chrome for iOS , Nexus 7 , Jelly Beam  gibi harika gelişmeleri duyurdu. Bu sene de düzenlenecek olan etkinliğe dair her türlü yeniliği buradan sizinle paylaşacağız.

Bu sene özellikle Key Lime Pie kod adlı android versiyonu çok konuşuldu. 5.0 olmasa bile 4.3 versiyonu ile Android üzerinde yeni gelişmeleri bekliyoruz. Ayrıca Google geçtiğimiz günlerde Google Maps ile ilgili yeniliklerin de bu etkinlikte duyurulacağını açıkladı.  Geçen sene olduğu gibi bu sene de Canlı olarak youtube üzerinden etkinliği izleyebileceğiz.

Canlı yayını 15 Mayıs’ta , Türkiye saati ile 21:30 ‘da izleyebilirsiniz. Nerden bulacağınızı merak ediyorsanız hiç merak etmeyin. Çünkü o gün Ulakofis’te Etkinliğin canlı olarak sunulduğu videoyu sizlerle paylaşacağız.

Etkinlik biletlerinin geçtiğimiz ay satışa sunulduğunu ve saatler içinde tükendiğini hatırlatalım. Bu sene yerinde izleme fırsatını yakalayamayan kişiler varsa gelecek sene için bu duruma hazırlıklı olmalarını tavsiye ederiz.  Bu etkinlik yılın en beğenilen etkinliklerinden birisi olduğu için duyurulacak özellikler hafife alınacak şeyler olmayacak. Mutlaka izlemenizi öneririz.

Google  I/O 2013 Etkinliği 15-17 Mayıs tarihleri arasında gerçekleşecek. Bu süre zarfında geçen her türlü yeniliği , varsa ürünleri , Ulakofis.com ‘da sizler için en açıklayıcı biçimde yayınlayarak bilgilendireceğiz.  Bizi takip edin…


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: