Google I/O 2013 Etkinliği Canlı İzle

googlekeynoteHer yıl düzenlenen ve her seferinde daha kaliteli gerçekleşen Google I/O etkinliği bugün başlıyor ! İnternetin fenomeni Google bu sene de büyük duyurulara hazırlanıyor. Canlı Yayın Videosu yazımızın devamında mevcut. Türkiye Saati ile 19:00’da Başlayacak etkinliği sakın kaçırmayın.

4 gün önce bahsettiğimiz Google I/O 2013 etkinlik günü sonunda geldi. Geçen sene de canlı yayın videosunu sizlerle Ulakofis.com üzerinden paylaşmıştık. Yine sizlere videoyu sunacağız. Google Developers kanalı  youtube aracılığıyla bu eşsiz etkinliği canlı yayınlamakta. Videoda kalan süre aktif bir şekilde gösterilmekte.

Apple etkinlikleri bu şekilde canlı sunulmadığı için ancak katılımcıların o an çektiği resim ve yazılara bakarak pasif bir şekilde takip edebiliyoruz. Bu noktada Google etkinlikleri kullanıcılara yeniliği anında ulaştırmakta. Neyse sözü fazla uzatmak istemiyorum. Hiç vakit kaybetmeden videoya geçelim. Unutmayın Canlı Yayı Türkiye Saati ile   19:00  ‘da başlayacak.


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: