DRAKENSANG ONLİNE

Merhaba arkadaşlar,
Bu yazımızda sizlere son zamanlarda popüler olmuş, online bir oyunda bahsedeceğim.
Oyunumuz başlıktan da anlaşılabileceği gibi Drakensang Online.

Drakensang Online oyunu  Almanlar tarafından yapılmış bir oyundur.Türkiye’de yaklaşık bir yıldan uzun bir süredir oynanıyor. Oyunu ülkemize getiren siteler MYNET,JOYGAME,..gibi belli başlı siteler.Ve elbette bu oyunun diğer tüm MMORPG oyunlarına karşı iyi bir avantajı var o da oyunun indirilmeden internet tabanlı olarak oyananabilinmesidir.
Drakensang’da oyunun teması evrende oluşmuş kaosa karşı mücadele etmek ve düzeni sağlamak. Oyunun başında oyunculara seçmek için 3 karakter tipi öneriliyor.Oyuncu bunların arasında stratejisine uygun olanı seçebilir.
Şimdi biraz bu karakterleri tanıtalım.Belirttiğimiz gibi oyunda 3 karakter var.Bunlar:Ejderha Savaşçısı ,Çember Büyücüsü ve Korucu’lar.

Ejderha savaşçısı yakın dövüş tekniklerini kullanan insana yakın özellikleriyle ön plana çıkmakta.Karakterde skillerin kullanılması için Öfke Küresi’nin dolması lazım ve bunu da savaştıkça kazanır.bu karakterimiz yakın dövüş ustası olduğu için haliyle Yaşam Özü’nün de fazla olması lazım diğer karakterlere nazaran.
Çember Büyücüsü mistik yetenekleriyle savaşan bilge karakterdir.Bu karakterde skiller ve büyülerin kullanılması için Mana’nın olması gerekli.Diğer karakterlere göre daha az kanı olmasına rağmen çok daha fazla skill ve büyü seçeneğine sahiptir.
Korucu ise doğayla özdeşleşmiş,doğal güçlerini kullanan,hem yakın hem de uzak dövüşte etkili olabilen bir karakterdir.Yeteneklerin kullanılabilmesi için Konsantrasyon Küresinin dolu olması gereklidir.
Ayrıca belirtmek isterim ki bu oyun her zaman kendini geliştiren ,sürekli yenilenen bir oyundur.bu sayede heyecan her zaman üst düzeydedir.
Evet arkadaşlar bu yazımızda oyunun sadece çok az bir kısmında bahsedebildik. Beğenenler için oyunu tavsiye ederiz.
Sonraki yazımızda tekrar görüşmek üzere…
Oyuna ait site adresi : http://www.drakensang.com/

 


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: