Bu Tatilde Teknolojiye Doyacaksınız

Herkese şimdiden İyi Bayramlar Dilerim. Bu tatil boyunca büyük teknoloji şirketlerinin duyurularını zevkle takip edeceksiniz.


Öncelikle 23 Ekimde Apple tarafından gerçekleştirilecek bir etkinlik olacak. Pek çok sitede iPad mini’nin tanıtılacağı söyleniyor. Çünkü davetiyede yer alan ipuçları bunu gösteriyor. Yine de kesin bir şey söylemek doğru olmaz.

Bir sonraki etkinlik ise Microsoft‘tan. Beklenen işletim sistemi Windows 8  , 26 Ekimde piyasaya sürülecek.  Windows 8 ‘in Enterprise Evaluation sürümünü kullanan biri olarak gerçekten memnunum.  Piyasaya sürülecek RTM ve Windows 8 Pro sürümlerinin ise daha etkileyici olacağına inanıyorum. Windows 8 Yüklü tabletler ve PC’ler Türkiye’ye ne zaman gelecek emin değiliz ancak çok sürmeyeceğini düşünüyoruz.

Son olarak 29 Ekim’de ülkemizde Cumhuriyet Bayramı kutlanırken , Bir yandan da Google , Çok özel tanıtımlarını yapacağı bir etkinlik düzenleyecek. Nexus 10 ve Android 4.2 tanıtılacağı  tahmin edilen bu etkinlikte bakalım Google yine ne hünerlerini gösterecek.  Tam da aynı gün Windows Phone 8  Etkinliği ise Bir başka merkezde düzenlenecek.

Tüm bu etkinlikleri Web Dünyasının seçkin sitelerinden Canlı Anlatım ile takip etme şansınız var.  Anlaşılan o ki Teknoloji meraklılarını çok güzel bir hafta bekliyor…


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: