AppArchitect İle Kolayca Uygulama Üretin

apparchitect
Bugün bahsetmek istediğim sistem daha önce görülmemiş değil. Fakat bu sefer ki benzerlerine göre daha başarılı ve daha kullanışlı. TechCrunch ‘ın Etkinliğinde de yer bulan sistem oldukça iddialı….

AppArchitect , bir çeşit iOS için uygulama üretme programıdır. iOS dedim ; ancak yakında Android için de çıkacağı söyleniyor.  Bu uygulama ile iPhone , iPad gibi platformlarda çalışan uygulama üretebilirsiniz. Üstelik bunu hiçbir yazılım bilgisi gerekmeden yapabilirsiniz. Drag and Drop ( Sürükle Bırak ) özelliğine de sahip olan bu tasarım aracı ile hazırladığınız uygulamayı canlı olarak kendiniz test edebilirsiniz. Bunun için AppArchitect ‘in iOS uygulamasını indirmeniz lazım.

Kolay kullanımının dezavantajları da var. Belirli kalıpların dışına çıkamamak bunlardan biri. Yani belirli bir sınırın dışına çıkamazsınız. Daha fazlasını yapmak istiyor ve profesyonel işi bir uygulama bekliyorsanız klasik yollara başvurmanızı öneririm. Çünkü bu anlattığım sistem , henüz mobil uygulama sektöründe yeni olan ve fazla bilgisi olmayan kişiler içindir.  Yine de deneyip görmekten bir zarar gelmez.  Uygulamanın sitesine gitmek için TIKLAYIN.


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: