AKİZA

 

 

 

 

 

 

 

AKİZA EĞİTİM I AKADEMİ 

21. Yüzyıldayız ve Teknolojinin ne seviyelere geldiğini hepimiz görmekteyiz. Gelişen bu teknoloji bizlere nerede olursak olalım her konuda “Eğitim” alabilme şansı sunuyor. Özellikle de internet üzerinden pek çok konuda uzmanlar tarafından eğitilmek artık çok kolay

AKİZA EĞİTİM I AKADEMİ bizlere Java , Autocad , Grafik Tasarım , Vbulletin, Adobe Ürünleri …. bunlar ve aklınıza gelebilecek pek çok internete dair konuda eğitim olanağı sunuyor. Akiza’nın sağlam referanslarına ve uzman kadrosuna güvenebilirsiniz.  Üstelik Akiza Akademi bizlere çok uygun kampanyalar sunuyor. Kampanyalar hakkındaki detayları web sitesinden öğrenebilirsiniz.

Akiza ‘dan Alacağınız Eğitimler İle Neredeyse Bir Bilgisayar Mühendisliği Bölümü Öğrencisi Kadar Bilgi Sahibi Olabilirsiniz.

 

Akiza Akademi
Webmaster
Akiza Eğitim


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48
Comments
  1. Akiza Eğitim ve Akiza Akademi Hakkında sorularınız olursa Akiza hakkındaki bu makale altından yorum olarak sorabilirsiniz.
    Akiza Makalemizi Okuduğunuz İçin Teşekkürler.

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: