20 TL Kazanmak İster misiniz ?

20tlkazan

       Bu gün sizlere çok kazançlı bir tekliften bahsetmek istiyorum. Bu teklif sayesinde hiç zahmete girmeden 20 TL  kazanacaksınız. Daha fazlasını da kazanabilir ve kendinize ek gelir elde edebilirsiniz. Ulakofis.com güvencesiyle bunu nasıl başaracağınızı anlatacağız…

Her şeyden önce bu tekliften yararlanabilmeniz için içerik ürettiğiniz güncel bir siteye sahip olmalısınız. Siteniz ücretsiz servislerden olan blogger veya wordpress altyapısında olsa bile sorun çıkmaz. Yeter ki belirli aralıklarla yazı yazdığınız bir bloğunuz olsun. Eğer tüm bu şartları sağlamışsanız her şey çok kolay.

Elimde Bumerang için 20 TL ‘lik promosyon kodu var. Bu kod sayesinde “Yeni” üyelik açar ve kullanmaya başlarsanız 20 TL hesabınıza yüklenecek. Belitmeden geçmek istemem , 20 TL hem şahsıma hem de sizin kendi hesabınıza yüklenecek yani toplamda 40 TL bumerang’dan bizlere hediye edilecek.

Kazanmayı sürdürebilir miyim ?

Kesinlikle. Bumerang ekosistemine girince belli aralıklarla büyük firmalardan advertorial reklamlar alıyorsunuz. Başlarda 1-2 TL gibi küçük başlıyorsunuz. Siteniz büyüdükçe ve daha önceki advertorial içeriklere tıklatma sayınız arttıkça kazancınız artıyor. Bakıyorsunuz ki 1-2 TL olan teklif başı ücretleri 20’ye çıkmış. Bu tamamen size kalmış.

 20 TL Nakit mi Olacak ?

Burada kimseyi kandırmak gibi bir amacımız yok. Kurallar neyse onu söylüyorum. 20 TL bumrang hesabınıza yüklenir. Bumerang üzerinden kazandığınız paraları ancak 50 TL ‘ye ulaşınca çekebilirsiniz. Eğer düzenli olarak advertorialları yayınlarsanız kısa sürede 50 TL’ye ulaşırsınız. Ulaştıktan sonra da banka bilgilerinizi girmelisiniz. Ardından 50TL banka hesabınıza aktarılacak.

  Haydi 20 TL Kazanalım!

Elimdeki promosyon kodu sınırlı olduğu için buradan direk yazamam. Benimle İLETİŞİM ‘e geçerseniz yardımcı olurum.


Warning: Use of undefined constant rand - assumed 'rand' (this will throw an Error in a future version of PHP) in /home/ulakofis/public_html/wp-content/themes/bloggie/single.php on line 48

ADD YOUR COMMENT

%d blogcu bunu beğendi: